Uwaga Mieszkańcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Badania mieszkańców gminy

W związku z tym, że nasza gmina jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą „Obszar Funkcjonalny Wschodnie Powiśle” i bierze udział w opracowaniu strategii rozwoju dla tego obszaru, prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej opinii o gminie w której Państwo żyjecie: usługach publicznych i Państwa potrzebach, o atutach i słabościach naszej gminy, o rodzajach przedsięwzięć które chcecie, aby były zrealizowane w gminie.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Na podstawie Państwa opinii zostaną określone planowane działania i dzięki temu będą miały szansę na realizację.

 

Wójt Gminy Stary Dzierzgoń

/ - / Marek Dariusz Turlej

Ankieta jest anonimowa.

Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu dla partnerstwa.

Ankieta będzie aktywna w dniach: 04.01.2021 – 24.01.2021.

Link do ankiety:

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vtz0j4jdv7pzj7mcs27zmqvj

 


URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 18 maja 2009 10:59

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w powiecie sztumskim już otwarty!

To bardzo dobra wiadomość do wszystkich mieszkańców Powiatu Sztumskiego zamierzających starać się o fundusze unijne! W Dzierzgoniu przy Regionalnym Towarzystwie Inwestycyjnym S.A. został otwarty Lokalny Punkt Informacyjny w ramach projektu Sieć Informacyjna Funduszy Europejskich „Pomorskie w Unii".

Sieć składa się z 19 powiatowych Punktów Informacyjnych oraz Głównego Punktu Informacyjnego, działającego przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego, który sprawuje nadzór nad działalnością Sieci. Założeniem Sieci było powołanie punktów informacyjnych oferujących taką samą, profesjonalną informację o funduszach europejskich.

Sieć będzie finansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna oraz Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, z budżetu państwa oraz budżetu samorządu województwa pomorskiego. 

Pracownicy Punktu Informacyjnego w Dzierzgoniu chętnie udzielą nieodpłatnych informacji wszystkim osobom, instytucjom oraz organizacjom, które chciałyby uzyskać finansowe wsparcie z Funduszy Europejskich na lata 2007-2013. Poinformują o Programach Operacyjnych wynikających z Narodowej Strategii Spójności, a w szczególności o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Pomorskiego 2007-2013, Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki, Programie Operacyjnym Infrastruktura i Środowisko oraz Programie Operacyjnym Innowacyjna Gospodarka.

Punkt Informacyjny oferuje:
• diagnozę – dobór źródła dotacji unijnej (programu operacyjnego, priorytetu, działania i konkursu) do potrzeb klienta punktu,
• informację o warunkach, kryteriach i procedurach dofinansowania projektu,
• dane kontaktowe do instytucji, które zajmują się priorytetem lub działaniem wynikającym z diagnozy (opracowują szczegółowe wytyczne, rozpatrują wnioski o dofinansowanie, udzielają dofinansowania).

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30 !
Lokalny Punkt Informacyjny w Dzierzgoniu
Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne S.A.
Plac Wolności 7
82-440 Dzierzgoń
Tel. 55 261-09-75    Fax 55 276-25-70
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w powiecie sztumskim (*.PDF)

Poprawiony: poniedziałek, 18 maja 2009 11:06
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack