Uwaga Mieszkańcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Badania mieszkańców gminy

W związku z tym, że nasza gmina jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą „Obszar Funkcjonalny Wschodnie Powiśle” i bierze udział w opracowaniu strategii rozwoju dla tego obszaru, prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej opinii o gminie w której Państwo żyjecie: usługach publicznych i Państwa potrzebach, o atutach i słabościach naszej gminy, o rodzajach przedsięwzięć które chcecie, aby były zrealizowane w gminie.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Na podstawie Państwa opinii zostaną określone planowane działania i dzięki temu będą miały szansę na realizację.

 

Wójt Gminy Stary Dzierzgoń

/ - / Marek Dariusz Turlej

Ankieta jest anonimowa.

Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu dla partnerstwa.

Ankieta będzie aktywna w dniach: 04.01.2021 – 24.01.2021.

Link do ankiety:

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vtz0j4jdv7pzj7mcs27zmqvj

 


URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
Nabór do projektu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 18 sierpnia 2016 12:23

 

NABÓR do projektu :

" Mobilny i aktywny kapitał ludzki w powiatach malborskim i sztumskim"

Cel. Zwiększenie zatrudnienia osób dotkniętych i zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym.

Realizacja projektu 2016r. -2018r.

Grupa docelowa :

Osoby bezrobotne zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy, zakwalifikowane do III profilu pomocy. Osoby zagrożone ubóstwem i wykluczeniem społecznym, korzystające ze wsparcia pomocy społecznej, w tym osoby bezrobotne, niezarejestrowane w PUP, osoby zarejestrowane obowiązuje wymóg zakwalifikowania do III profilu. Osoby z niepełnosprawnościami w wieku aktywności zawodowej;

Osobom biorące udział w projekcie zapewniamy:

Bezpłatne warsztaty oraz szkolenia zawodowe, wparcie psychologiczne oraz doradcze w zakresie istotnych kompetencji w poszukiwaniu pracy, catering na zajęciach grupowych, zajęcia edukacyjne,

Oferujemy: Płatne staże zawodowe, stypendia stażowe

Kontakt

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

w Starym Dzierzgoniu
82-450 Stary Dzierzgoń 54/1
tel. (0-55) 276 14 04 fax 55 276 91 04

Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020

 

Poprawiony: czwartek, 18 sierpnia 2016 12:38
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack