GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW

Wójt Gminy Stary Dzierzgoń przyjmuje interesantów w sprawie skarg i wniosków w każdą środę
w godzinach od 8:00 do 15:00 oraz w środę po godzinach pracy po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym pod numerem 55 276 14 81 lub poinformowaniu sekretariatu urzędu gminy.

URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
JAJO SZCZĘŚCIA ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 04 marca 2016 14:31

Parafie pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Wniebowstąpienia Pańskiego wraz z Gminnym Centrum Kulturalno Bibliotecznym oraz Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Starym Dzierzgoniu zaprasza wszystkich ludzi dobrej woli do wzięcia udziału w akcji "JAJO SZCZĘŚCIA". w Kościołach w Starym Dzierzgoniu i Myślicach umieszczone będą specjalnie przygotowane jajka wielkanocne. Wykonała je młodzież z sekcji plastycznej GCKB w Starym Dzierzgoniu. Darczyńca, który zdecyduje się na pomoc (można np. przygotować upominek wspólnie z sąsiadami lub instytucja) wylosuje jajko, w którym zawarte będą informacje takie jak wiek i płeć dziecka. Będzie tak po to, by ułatwić Państwu wybór prezentu lub prezentów (odzież, artykuły szkolne, piłki, zabawki, słodycze itp.) adekwatnych do płci i wieku obdarowywanej osoby.

Przygotowane i przyniesione przez Państwa paczki świąteczne do GOPS, GCKB lub Kancelarii Parafii zostaną wręczone dzieciom w wielkim tygodniu.

Paczki prosimy dostarczyć do niedzieli palmowej (20 marca 2016 r.)

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack