GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW

Wójt Gminy Stary Dzierzgoń przyjmuje interesantów w sprawie skarg i wniosków w każdą środę
w godzinach od 8:00 do 15:00 oraz w środę po godzinach pracy po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym pod numerem 55 276 14 81 lub poinformowaniu sekretariatu urzędu gminy.

URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
Medale "Za Zasługi dla Obronności Kraju" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 lutego 2009 00:00

Staraniem Urzędu Gminy w Starym Dzierzgoniu kolejni rodzice, których synowie odbyli służbę wojskową otrzymali medale "Za Zasługi dla Obronnośći Kraju". Przypomnijmy, że takie odznaczenia otrzymują rodzice, którzy "oddali na służbę wojskową" trzech lub więcej synów.

Aż czterech synów (Władysław, Andrzej, Tomasz i Witold) Państwa Krystyny i Jana Prokop właśnie taki zaszczytny obowiązek spełniło. Wzruszonych rodziców odwiedził w ich domu Komendant WKU w Malborku ppłk. Ryszard Zieliński w towarzystwie wójta gminy mgr Ludwika Butkiewicza.

Celem tej wizyty było wręczenie srebrnych medali "Za Zasługi dla Obronności Kraju". Po odczytaniu rozkazu o nadaniu medali, ppłk Ryszard Zieliński wręczył odznaczenia Pani Krystynie i Panu Janowi.

Potem posypały się wspomnienia i rozmowy. Wzruszeni rodzice wspominali okres służby wojskowej synów. Dorodny bukiet kwiatów wręczył wójt gminy a na koniec wszyscy ustawili się do pamiątkowej fotografii.

Poprawiony: wtorek, 03 lutego 2009 18:52
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack