Uwaga Mieszkańcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Badania mieszkańców gminy

W związku z tym, że nasza gmina jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą „Obszar Funkcjonalny Wschodnie Powiśle” i bierze udział w opracowaniu strategii rozwoju dla tego obszaru, prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej opinii o gminie w której Państwo żyjecie: usługach publicznych i Państwa potrzebach, o atutach i słabościach naszej gminy, o rodzajach przedsięwzięć które chcecie, aby były zrealizowane w gminie.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Na podstawie Państwa opinii zostaną określone planowane działania i dzięki temu będą miały szansę na realizację.

 

Wójt Gminy Stary Dzierzgoń

/ - / Marek Dariusz Turlej

Ankieta jest anonimowa.

Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu dla partnerstwa.

Ankieta będzie aktywna w dniach: 04.01.2021 – 24.01.2021.

Link do ankiety:

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vtz0j4jdv7pzj7mcs27zmqvj

 


URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
Zestaw medyczny dla OSP w Myślicach PDF Drukuj Email
poniedziałek, 26 stycznia 2009 00:00

Podczas piątkowej sesji Rady Gminy w Starym Dzierzgoniu, dyrektor sztumskiego oddziału KRUS Andrzej Zięta, wręczył dla OSP Myślice zestaw do ratownictwa przedmedycznego.

Zestaw został zakupiony z funduszu prewencji i rehabilitacji KRUS i został przekazany do Myślic na mocy porozumienia zawartego pomiędzy Prezesem Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Prezesem Ochotniczych Straży Pożarnych RP w sprawie wdrażania systemu ratownictwa przedlekarskiego na obszarach wiejskich.

Jak podkreślił Andrzej Zięta zestaw trafił na naszej gminy dzięki osobistemu zaangażowaniu wójta gminy Ludwika Butkiewicza. Przekazując sprzęt przedstawiciel KRUS życzył strażakom żeby używali go jak najrzadziej. Jest to już drugi taki zestaw do ratownictwa przekazany przez sztumski KRUS strażakom ochotnikom z gminy Stary Dzierzgoń. Pierwszy otrzymali miejscowi strażacy.

OSP Myślice jest drugą jednostką gminną włączoną do Krajowego Systemu Ratownictwa Gaśniczego i torba ze sprzętem do ratownictwa przedlekarskiego na pewno się przyda.
Poprawiony: sobota, 31 stycznia 2009 18:43
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack