Uwaga Mieszkańcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Badania mieszkańców gminy

W związku z tym, że nasza gmina jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą „Obszar Funkcjonalny Wschodnie Powiśle” i bierze udział w opracowaniu strategii rozwoju dla tego obszaru, prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej opinii o gminie w której Państwo żyjecie: usługach publicznych i Państwa potrzebach, o atutach i słabościach naszej gminy, o rodzajach przedsięwzięć które chcecie, aby były zrealizowane w gminie.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Na podstawie Państwa opinii zostaną określone planowane działania i dzięki temu będą miały szansę na realizację.

 

Wójt Gminy Stary Dzierzgoń

/ - / Marek Dariusz Turlej

Ankieta jest anonimowa.

Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu dla partnerstwa.

Ankieta będzie aktywna w dniach: 04.01.2021 – 24.01.2021.

Link do ankiety:

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vtz0j4jdv7pzj7mcs27zmqvj

 


URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
Jubileusz PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 14 lipca 2015 07:22

W dniu 3 lipca 2015 r. odbył się jubileusz 90 urodzin druha Ochotniczej Straży Pożarnej
w Myślicach Pana Władysława Bolarczyk. Na uroczystość zaproszono przedstawicieli Gminy Stary Dzierzgoń Panią Danutę Konowalik oraz Wójta Gminy Pana Marka Turlej, reprezentantów Powiatowej Straży Pożarnej w Sztumie oraz członków OSP z terenu gminy. Podczas spotkania jubilat raczył gości ciekawymi opowieściami o działaniach ratowniczych, w których niegdyś uczestniczył.


Z pewnością można stwierdzić, iż postawa Pana Władysława służy przykładem jako strażaka, zawsze gotowego nieść pomoc. Raz jeszcze pragniemy wyrazić swoją wdzięczność za wkład włożony w działalność Ochotniczej Straży Pożarnej w Myślicach oraz życzyć wielu lat w zdrowiu i szczęściu.


 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack