Uwaga Mieszkańcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Badania mieszkańców gminy

W związku z tym, że nasza gmina jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą „Obszar Funkcjonalny Wschodnie Powiśle” i bierze udział w opracowaniu strategii rozwoju dla tego obszaru, prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej opinii o gminie w której Państwo żyjecie: usługach publicznych i Państwa potrzebach, o atutach i słabościach naszej gminy, o rodzajach przedsięwzięć które chcecie, aby były zrealizowane w gminie.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Na podstawie Państwa opinii zostaną określone planowane działania i dzięki temu będą miały szansę na realizację.

 

Wójt Gminy Stary Dzierzgoń

/ - / Marek Dariusz Turlej

Ankieta jest anonimowa.

Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu dla partnerstwa.

Ankieta będzie aktywna w dniach: 04.01.2021 – 24.01.2021.

Link do ankiety:

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vtz0j4jdv7pzj7mcs27zmqvj

 


URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
VII Powiatowy Przegląd KGW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 15 kwietnia 2014 13:17

VII Powiatowy Przegląd KGW odbył się 04 kwietnia 2014 roku w sali sportowej w Zespole Szkół w Czerninie. Naszą Gminę reprezentowały Panie z KGW z Lubochowa. Podczas prezentacji poszczególnych wystawców atmosferę umilały piosenki regionalne i ludowe odśpiewywane przez Koła Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenia oraz uczniów z Zespołu Szkół w Dzierzgoniu oraz Zespołu Szkół Zawodowych w Barlewiczkach.

Barwnie przyozdobione stoły, na których znajdowały się potrawy wielkanocne tworzyły niezwykle przyjemne i apetyczne widowisko, które uświetnił występ uczniów klasy I szkoły podstawowej z Zespołu Szkół w Czerninie. Wszyscy uczestnicy prezentowali na swoich stołach "potrawy wielkanocne", a także brali udział w konkurencji na najładniejszy „Koszyk Wielkanocny”.

A to przepiękny Koszyk Wielkanocny z Lubochowa

 

 

 

 

Poprawiony: wtorek, 15 kwietnia 2014 13:22
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack