GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW

Wójt Gminy Stary Dzierzgoń przyjmuje interesantów w sprawie skarg i wniosków w każdą środę
w godzinach od 8:00 do 15:00 oraz w środę po godzinach pracy po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym pod numerem 55 276 14 81 lub poinformowaniu sekretariatu urzędu gminy.

URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

Wrota Pomorza

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama
Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Detektor burzy

Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama

Sesja na Żywo

Reklama
X Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Województwa Pomorskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 10 kwietnia 2013 08:29

 

X Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Województwa Pomorskiego rozegrany został w sobotę, 6 kwietnia, w sali sportowej Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Sztumie. Piętnaście kół gospodyń wiejskich, które okazały się najlepsze we wcześniejszych eliminacjach powiatowych, rywalizowało w Sztumie o Grand Prix X Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich Województwa Pomorskiego. To niezwykle prestiżowa impreza dla organizacji społecznych i pozarządowych, działających w środowisku wiejskim. Na dodatek to jubileuszowy, dziesiąty już turniej. Wśród tych piętnastu kół znalazło się nasze KGW z Przezmarka.

Panie walczyły w konkurencjach: tablica- wizytówka koła, chleb, śpiew – dwie piosenki, moda – kapelusz i taniec regionalny. Gospodarzami imprezy byli: Leszek Tabor- burmistrz Miasta i Gminy Sztum oraz Wojciech Cymerys – starosta sztumski. Na imprezie obecny był nasz wójt Pan Marek Turlej. Na imprezę dojechał także minister rolnictwa i rozwoju wsi Stanisław Kalemba. Poziom turnieju był bardzo wysoki i nasze Panie pomimo starań tym razem nie zdobyły eksponowanego miejsca ale samo zakwalifikowanie się do wojewódzkiego Turnieju jest dużym sukcesem KGW
z Przezmarka.
 

Poprawiony: wtorek, 28 maja 2013 09:54
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack