Uwaga Mieszkańcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Badania mieszkańców gminy

W związku z tym, że nasza gmina jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą „Obszar Funkcjonalny Wschodnie Powiśle” i bierze udział w opracowaniu strategii rozwoju dla tego obszaru, prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej opinii o gminie w której Państwo żyjecie: usługach publicznych i Państwa potrzebach, o atutach i słabościach naszej gminy, o rodzajach przedsięwzięć które chcecie, aby były zrealizowane w gminie.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Na podstawie Państwa opinii zostaną określone planowane działania i dzięki temu będą miały szansę na realizację.

 

Wójt Gminy Stary Dzierzgoń

/ - / Marek Dariusz Turlej

Ankieta jest anonimowa.

Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu dla partnerstwa.

Ankieta będzie aktywna w dniach: 04.01.2021 – 24.01.2021.

Link do ankiety:

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vtz0j4jdv7pzj7mcs27zmqvj

 


URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
III Turniej Kół Gospodyń Wiejskich – Żuławy i Powiśle PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 28 lutego 2013 11:20

 

11 lutego br. odbył się w Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział w Gdańsku Oddział
w Starym Polu ,,III Turniej Kół Gospodyń Wiejskich – Żuławy i Powiśle” W Turnieju uczestniczyło
14 Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu sztumskiego, kwidzyńskiego i malborskiego.
Impreza miała charakter eliminacji powiatowych do udziału w ,,Wojewódzkim Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich”,który w tym roku odbędzie się 6 kwietnia w Sztumie. W ramach zmagań turniejowych Panie rywalizowały w pięciu konkurencjach. Komisja oceniała tablice pn. ”Wizytówka koła”, smak chleba oraz śpiew, taniec i prezentację modelek w kapeluszach.

Do eliminacji wojewódzkich zakwalifikowały się również Panie reprezentujące naszą gminę
KGW Przezmark. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Poprawiony: środa, 06 marca 2013 11:43
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack