INFORMACJA

Przewodniczący Rady Gminy Stary Dzierzgoń interesantów przyjmuje w Urzędzie Gminy w Starym Dzierzgoniu pok. Nr 1 WE WTORKI OD GODZ. 14 00 DO GODZ. 15 30. Po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na spotkanie. Istnieje możliwość umówienia się na inny dogodny termin.

URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
Wizyta Wojewody w Gminie Stary Dzierzgoń PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 29 lutego 2012 09:24

W dniu 28.02.2012 roku naszą gminę odwiedził Wojewoda Pomorski Ryszard Stachurski. Wizyta była częścią objazdu po powiecie sztumskim. Wojewoda wraz ze Starostą,  Burmistrzami i Wójtami z gmin powiatu sztumskiego odwiedzili Gminę Stary Dzierzgoń. Wójt Marek Turlej podjął gości  w „Perle Pomorza” – Zamku w Przezmarku. Spotkanie  było możliwe dzięki uprzejmości państwa Pilachowskich obecnych właścicieli obiektu.  Wójt przedstawił trudności z jakimi boryka się gmina oraz jej potrzeby. Wiele problemów nurtujących naszą gminę nie leży w kompetencji wojewody, ale warto je sygnalizować, aby lepiej być rozumianym w województwie. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, pan Pilachowski przedstawił pokrótce historię tego zabytkowego miejsca. Mamy nadzieje, że dzięki tej wizycie nasza gmina będzie bardziej rozpoznawalna.

 

 

Poprawiony: środa, 29 lutego 2012 12:47
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack