Uwaga ! ! !
KASA URZĘDU GMINY CZYNNA W GODZINACH 7:15 - 14:30

URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
Wizyta Wojewody w Gminie Stary Dzierzgoń PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 29 lutego 2012 09:24

W dniu 28.02.2012 roku naszą gminę odwiedził Wojewoda Pomorski Ryszard Stachurski. Wizyta była częścią objazdu po powiecie sztumskim. Wojewoda wraz ze Starostą,  Burmistrzami i Wójtami z gmin powiatu sztumskiego odwiedzili Gminę Stary Dzierzgoń. Wójt Marek Turlej podjął gości  w „Perle Pomorza” – Zamku w Przezmarku. Spotkanie  było możliwe dzięki uprzejmości państwa Pilachowskich obecnych właścicieli obiektu.  Wójt przedstawił trudności z jakimi boryka się gmina oraz jej potrzeby. Wiele problemów nurtujących naszą gminę nie leży w kompetencji wojewody, ale warto je sygnalizować, aby lepiej być rozumianym w województwie. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, pan Pilachowski przedstawił pokrótce historię tego zabytkowego miejsca. Mamy nadzieje, że dzięki tej wizycie nasza gmina będzie bardziej rozpoznawalna.

 

 

Poprawiony: środa, 29 lutego 2012 12:47
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack