INFORMACJA

Skargi i wnioski do Rady Gminy Stary Dzierzgoń można składać w dniach od poniedziałku do piątku w godz. od 7 15 do 15 00 w biurze rady pok. Nr 19 w Urzędzie Gminy w Starym Dzierzgoniu.

 

URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

Wrota Pomorza

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama
Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Detektor burzy

Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama

Sesja na Żywo

Reklama
Wizyta Wojewody w Gminie Stary Dzierzgoń PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 29 lutego 2012 09:24

W dniu 28.02.2012 roku naszą gminę odwiedził Wojewoda Pomorski Ryszard Stachurski. Wizyta była częścią objazdu po powiecie sztumskim. Wojewoda wraz ze Starostą,  Burmistrzami i Wójtami z gmin powiatu sztumskiego odwiedzili Gminę Stary Dzierzgoń. Wójt Marek Turlej podjął gości  w „Perle Pomorza” – Zamku w Przezmarku. Spotkanie  było możliwe dzięki uprzejmości państwa Pilachowskich obecnych właścicieli obiektu.  Wójt przedstawił trudności z jakimi boryka się gmina oraz jej potrzeby. Wiele problemów nurtujących naszą gminę nie leży w kompetencji wojewody, ale warto je sygnalizować, aby lepiej być rozumianym w województwie. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, pan Pilachowski przedstawił pokrótce historię tego zabytkowego miejsca. Mamy nadzieje, że dzięki tej wizycie nasza gmina będzie bardziej rozpoznawalna.

 

 

Poprawiony: środa, 29 lutego 2012 12:47
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack