Uwaga Mieszkańcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Badania mieszkańców gminy

W związku z tym, że nasza gmina jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą „Obszar Funkcjonalny Wschodnie Powiśle” i bierze udział w opracowaniu strategii rozwoju dla tego obszaru, prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej opinii o gminie w której Państwo żyjecie: usługach publicznych i Państwa potrzebach, o atutach i słabościach naszej gminy, o rodzajach przedsięwzięć które chcecie, aby były zrealizowane w gminie.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Na podstawie Państwa opinii zostaną określone planowane działania i dzięki temu będą miały szansę na realizację.

 

Wójt Gminy Stary Dzierzgoń

/ - / Marek Dariusz Turlej

Ankieta jest anonimowa.

Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu dla partnerstwa.

Ankieta będzie aktywna w dniach: 04.01.2021 – 24.01.2021.

Link do ankiety:

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vtz0j4jdv7pzj7mcs27zmqvj

 


URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
Wizyta Wojewody w Gminie Stary Dzierzgoń PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 29 lutego 2012 09:24

W dniu 28.02.2012 roku naszą gminę odwiedził Wojewoda Pomorski Ryszard Stachurski. Wizyta była częścią objazdu po powiecie sztumskim. Wojewoda wraz ze Starostą,  Burmistrzami i Wójtami z gmin powiatu sztumskiego odwiedzili Gminę Stary Dzierzgoń. Wójt Marek Turlej podjął gości  w „Perle Pomorza” – Zamku w Przezmarku. Spotkanie  było możliwe dzięki uprzejmości państwa Pilachowskich obecnych właścicieli obiektu.  Wójt przedstawił trudności z jakimi boryka się gmina oraz jej potrzeby. Wiele problemów nurtujących naszą gminę nie leży w kompetencji wojewody, ale warto je sygnalizować, aby lepiej być rozumianym w województwie. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, pan Pilachowski przedstawił pokrótce historię tego zabytkowego miejsca. Mamy nadzieje, że dzięki tej wizycie nasza gmina będzie bardziej rozpoznawalna.

 

 

Poprawiony: środa, 29 lutego 2012 12:47
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack