Uwaga Mieszkańcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Badania mieszkańców gminy

W związku z tym, że nasza gmina jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą „Obszar Funkcjonalny Wschodnie Powiśle” i bierze udział w opracowaniu strategii rozwoju dla tego obszaru, prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej opinii o gminie w której Państwo żyjecie: usługach publicznych i Państwa potrzebach, o atutach i słabościach naszej gminy, o rodzajach przedsięwzięć które chcecie, aby były zrealizowane w gminie.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Na podstawie Państwa opinii zostaną określone planowane działania i dzięki temu będą miały szansę na realizację.

 

Wójt Gminy Stary Dzierzgoń

/ - / Marek Dariusz Turlej

Ankieta jest anonimowa.

Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu dla partnerstwa.

Ankieta będzie aktywna w dniach: 04.01.2021 – 24.01.2021.

Link do ankiety:

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vtz0j4jdv7pzj7mcs27zmqvj

 


URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
Gwiazda Iraku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 20 grudnia 2011 12:05

Niecodzienna uroczystość w GOK

Arkadiusz Melkowski zamieszkały w Mortągu to żołnierz polskiej misji podczas działań wojennych w Iraku. Dzisiaj jest już poza wojskiem. Uczestniczył w dwóch kontyngentach w 2003 - 2004 roku - czyli w pierwszej polskiej misji oraz w trzeciej w latach 2004 - 2005.

Jak sam wspomina zakładali bazę dla następnych misji, potem posterunki kontrolne, wykonywali patrole w mieście Karbala. Do Iraku pojechał jako żołnierz IX Brygady Kawalerii Pancernej stacjonującej w Braniewie. więcej na stronie GOK...

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack