Uwaga Mieszkańcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Badania mieszkańców gminy

W związku z tym, że nasza gmina jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą „Obszar Funkcjonalny Wschodnie Powiśle” i bierze udział w opracowaniu strategii rozwoju dla tego obszaru, prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej opinii o gminie w której Państwo żyjecie: usługach publicznych i Państwa potrzebach, o atutach i słabościach naszej gminy, o rodzajach przedsięwzięć które chcecie, aby były zrealizowane w gminie.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Na podstawie Państwa opinii zostaną określone planowane działania i dzięki temu będą miały szansę na realizację.

 

Wójt Gminy Stary Dzierzgoń

/ - / Marek Dariusz Turlej

Ankieta jest anonimowa.

Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu dla partnerstwa.

Ankieta będzie aktywna w dniach: 04.01.2021 – 24.01.2021.

Link do ankiety:

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vtz0j4jdv7pzj7mcs27zmqvj

 


URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
V Powiatowy Przegląd Kół Gospodyń Wiejskich „Potrawy i ozdoby na stole Bożonarodzeniowym” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 08 grudnia 2011 11:04

Jak co roku w grudniu  Starostwo Powiatowe w Sztumie zorganizowało przegląd Kół Gospodyń Wiejskich „Potrawy i ozdoby na stole Bożonarodzeniowym”. W tym roku V już Przegląd  odbył się 5 grudnia b.r w auli  Zespołu Szkół w Mikołajkach Pomorskich.  Celem przeglądu jest niezmiennie: ochrona dziedzictwa kulinarnego Powiśla, pobudzenie aktywności społeczeństwa wiejskiego w zakresie kultywowania tradycyjnej kuchni i obyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia, integracja społeczności wiejskiej i miejskiej, wymiana doświadczeń oraz promocja folkloru Powiśla. Obok Kół Gospodyń Wiejskich potrawy i ozdoby zaprezentowały także szkoły, stowarzyszenia i osoby fizyczne. Gminę Stary Dzierzgoń reprezentowało Koło Gospodyń Wiejskich z Lubochowa.

 

 

 

Poprawiony: czwartek, 08 grudnia 2011 11:12
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack