INFORMACJA

Przewodniczący Rady Gminy Stary Dzierzgoń interesantów przyjmuje w Urzędzie Gminy w Starym Dzierzgoniu pok. Nr 1 WE WTORKI OD GODZ. 14 00 DO GODZ. 15 30. Po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na spotkanie. Istnieje możliwość umówienia się na inny dogodny termin.

URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
Informacja dotycząca przydomowych oczyszczalni ścieków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 11 kwietnia 2011 09:30

Drodzy Mieszkańcy 

Informujemy, iż trwają zapisy na budowę Naturalnej Przydomowej Oczyszczalni Ścieków. Chętne osoby prosimy o zgłaszanie się do Urzędu Gminy (sekretariat) w Starym Dzierzgoniu. do dnia 15.04.2011. Po tym czasie zapadnie decyzja o zakupie przez Urząd Gminy licencji na przydomowe oczyszczalnie ścieków (tylko w przypadku dużego zainteresowania z Państwa strony), dzięki której wszyscy zapisani mieszkańcy uzyskają bezpłatnie:

  • dokumentację techniczną,
  • pomoc przy lokalizacji oczyszczalni,
  • pomoc przy wypełnianiu wniosków do Starostwa,
  • merytoryczny nadzór budowy

Nadmieniamy, iz zgodnie z zobowiązaniami wobec ARiMR, Ci z państwa, którzy korzystają z dopłat ONW muszą mieć uporządkowaną gospodarkę ściekową na własnej posesji, dlatego też nadarzająca się możliwość wybudowania oczyszczalni przy częściowej pomocy z Urzędu Gminy stwarza szansę do uporzadkowania tejże gospodarki przy niewielkim nakładzie finansowym. Szacunkowy koszt przydomowej oczyszczalni wynosi średnio 3500 PLN.

 

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 11 kwietnia 2011 10:01
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack