Uwaga Mieszkańcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Badania mieszkańców gminy

W związku z tym, że nasza gmina jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą „Obszar Funkcjonalny Wschodnie Powiśle” i bierze udział w opracowaniu strategii rozwoju dla tego obszaru, prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej opinii o gminie w której Państwo żyjecie: usługach publicznych i Państwa potrzebach, o atutach i słabościach naszej gminy, o rodzajach przedsięwzięć które chcecie, aby były zrealizowane w gminie.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Na podstawie Państwa opinii zostaną określone planowane działania i dzięki temu będą miały szansę na realizację.

 

Wójt Gminy Stary Dzierzgoń

/ - / Marek Dariusz Turlej

Ankieta jest anonimowa.

Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu dla partnerstwa.

Ankieta będzie aktywna w dniach: 04.01.2021 – 24.01.2021.

Link do ankiety:

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vtz0j4jdv7pzj7mcs27zmqvj

 


URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
Informacja dotycząca przydomowych oczyszczalni ścieków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 11 kwietnia 2011 09:30

Drodzy Mieszkańcy 

Informujemy, iż trwają zapisy na budowę Naturalnej Przydomowej Oczyszczalni Ścieków. Chętne osoby prosimy o zgłaszanie się do Urzędu Gminy (sekretariat) w Starym Dzierzgoniu. do dnia 15.04.2011. Po tym czasie zapadnie decyzja o zakupie przez Urząd Gminy licencji na przydomowe oczyszczalnie ścieków (tylko w przypadku dużego zainteresowania z Państwa strony), dzięki której wszyscy zapisani mieszkańcy uzyskają bezpłatnie:

  • dokumentację techniczną,
  • pomoc przy lokalizacji oczyszczalni,
  • pomoc przy wypełnianiu wniosków do Starostwa,
  • merytoryczny nadzór budowy

Nadmieniamy, iz zgodnie z zobowiązaniami wobec ARiMR, Ci z państwa, którzy korzystają z dopłat ONW muszą mieć uporządkowaną gospodarkę ściekową na własnej posesji, dlatego też nadarzająca się możliwość wybudowania oczyszczalni przy częściowej pomocy z Urzędu Gminy stwarza szansę do uporzadkowania tejże gospodarki przy niewielkim nakładzie finansowym. Szacunkowy koszt przydomowej oczyszczalni wynosi średnio 3500 PLN.

 

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 11 kwietnia 2011 10:01
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack