INFORMACJA

Skargi i wnioski do Rady Gminy Stary Dzierzgoń można składać w dniach od poniedziałku do piątku w godz. od 7 15 do 15 00 w biurze rady pok. Nr 19 w Urzędzie Gminy w Starym Dzierzgoniu.

 

URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
W GOK rusza projekt "LAS" czyli Lider Aktywności Społecznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 11 lutego 2011 12:29

W sobotę 5 lutego 2011 r. odbyło się spotkanie organizacyjne uczestników programu "LAS". Program "LAS" czyli Lider Aktywności Społecznej to cykl i szkoleń i warsztatów z zakresu pozyskiwania środków pozabudżetowych, w tym unijnych. Realizuje go Ośrodek Wsparcia Edukacyjno - Doradczego "Euroszkolenia" z Gdańska wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury, jako partnerem projektu. GOK zaprosił na spotkanie osoby prywatne jak i przedstawicieli miejscowych OSP i KGW oraz szkół z terenu gminy. Przybyły 22 osoby, które zadeklarowały swój udział w propgramie. Program zakłada jednak uczestnicwo wszystkich chętnych osób pragnących zaktywizować swoje lokalne środowiska. Można więc jeszcze się do niego zapisać w najbliższą sobotę 12 lutego o godz. 14:00.

"LAS" to cykl szkoleń i warsztatów, trwający do końca maja, z zakresu pozyskiwania wniosków na środki pozabudżetowe pod konkretne projekty, szkolenia z zakresu pisania tych wniosków i ich rozliczania. Zajęcia będzie prowadził szef ośrodka "Euroszkolenia" Pan Mariusz Kowalik. Zajęcia odbywać się będą w soboty od godz. 14:00. Docelowa grupa szkoleniowa to 20 osób. Na pierwszym spotkaniu były ich 22, ale ponieważ program ma charakter otwarty można jeszcze kilka osób dopisać a uczestniczyć w nim mogą wszyscy, osoby pracujące, niepracujące, zatrudnione i bez zatrudnienia mieszkające na terenie gminy Stary Dzierzgoń. Kurs jest bezpłatny. więcej na www.gok-starydzierzgon.net.pl

Poprawiony: czwartek, 10 marca 2011 10:55
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack