Uwaga Mieszkańcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Badania mieszkańców gminy

W związku z tym, że nasza gmina jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą „Obszar Funkcjonalny Wschodnie Powiśle” i bierze udział w opracowaniu strategii rozwoju dla tego obszaru, prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej opinii o gminie w której Państwo żyjecie: usługach publicznych i Państwa potrzebach, o atutach i słabościach naszej gminy, o rodzajach przedsięwzięć które chcecie, aby były zrealizowane w gminie.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Na podstawie Państwa opinii zostaną określone planowane działania i dzięki temu będą miały szansę na realizację.

 

Wójt Gminy Stary Dzierzgoń

/ - / Marek Dariusz Turlej

Ankieta jest anonimowa.

Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu dla partnerstwa.

Ankieta będzie aktywna w dniach: 04.01.2021 – 24.01.2021.

Link do ankiety:

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vtz0j4jdv7pzj7mcs27zmqvj

 


URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
KONSULTACJE W SPRAWIE ROCZNEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI NA ROK 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 17 grudnia 2010 15:22

Uprzejmie informuję, że trwają prace związane z opracowaniem rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego, który będzie obowiązywała w 2011 roku. Zapraszamy organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie do zgłaszania uwag do załączonego projektu „Rocznego programu współpracy Gminy Stary Dzierzgoń z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2011 r.” Opinie i uwagi proszę przesyłać na adres: Urząd Gminy Stary Dzierzgoń, lub drogą e – mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 24 grudnia 2010 r.

1. Skierowanie projektu Programu współpracy do konsultacji odbywa się w formie publikacji projektu Programu na stronie internetowej www.starydzierzgon.pl , na tablicy ogłoszeń tutejszego Urzędu Gminy na okres 7 dni. Ponadto projekt Programu przesyła się do konsultacji Organizacjom, które przystąpiły do konkursu ofert w roku ubiegłym.
2. Projekt Programu współpracy po rozpatrzeniu uwag i propozycji wniesionych przez organizacje pozarządowe przedłożony będzie na posiedzeniu Rady Gminy Stary Dzierzgoń w dniu 30 grudnia 2010 roku.  Więcej w BIP...

Poprawiony: poniedziałek, 20 grudnia 2010 11:17
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack