Uwaga ! ! !
KASA URZĘDU GMINY CZYNNA W GODZINACH 7:15 - 14:30

URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

Wrota Pomorza

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama
Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Detektor burzy

Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama

Sesja na Żywo

Reklama
KONSULTACJE W SPRAWIE ROCZNEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI NA ROK 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 17 grudnia 2010 15:22

Uprzejmie informuję, że trwają prace związane z opracowaniem rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego, który będzie obowiązywała w 2011 roku. Zapraszamy organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie do zgłaszania uwag do załączonego projektu „Rocznego programu współpracy Gminy Stary Dzierzgoń z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2011 r.” Opinie i uwagi proszę przesyłać na adres: Urząd Gminy Stary Dzierzgoń, lub drogą e – mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 24 grudnia 2010 r.

1. Skierowanie projektu Programu współpracy do konsultacji odbywa się w formie publikacji projektu Programu na stronie internetowej www.starydzierzgon.pl , na tablicy ogłoszeń tutejszego Urzędu Gminy na okres 7 dni. Ponadto projekt Programu przesyła się do konsultacji Organizacjom, które przystąpiły do konkursu ofert w roku ubiegłym.
2. Projekt Programu współpracy po rozpatrzeniu uwag i propozycji wniesionych przez organizacje pozarządowe przedłożony będzie na posiedzeniu Rady Gminy Stary Dzierzgoń w dniu 30 grudnia 2010 roku.  Więcej w BIP...

Poprawiony: poniedziałek, 20 grudnia 2010 11:17
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack