Uwaga Mieszkańcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Badania mieszkańców gminy

W związku z tym, że nasza gmina jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą „Obszar Funkcjonalny Wschodnie Powiśle” i bierze udział w opracowaniu strategii rozwoju dla tego obszaru, prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej opinii o gminie w której Państwo żyjecie: usługach publicznych i Państwa potrzebach, o atutach i słabościach naszej gminy, o rodzajach przedsięwzięć które chcecie, aby były zrealizowane w gminie.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Na podstawie Państwa opinii zostaną określone planowane działania i dzięki temu będą miały szansę na realizację.

 

Wójt Gminy Stary Dzierzgoń

/ - / Marek Dariusz Turlej

Ankieta jest anonimowa.

Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu dla partnerstwa.

Ankieta będzie aktywna w dniach: 04.01.2021 – 24.01.2021.

Link do ankiety:

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vtz0j4jdv7pzj7mcs27zmqvj

 


URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
Zaproszenie na Samorządowo - Djecezjalne Dożynki Województwa Pomorskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 25 sierpnia 2010 12:30

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne Samorządowo - Diecezjalne Dożynki Województwa Pomorskiego, które odbędą się 19 września w Lubaniu na terenie wystawienniczo - targowym Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.
Ceremonię rozpocznie uroczysta Msza Święta w intencji rolników w Kościele p.w. Św. Piotra i Pawła w Lubaniu o godzinie 10:00 pod przewodnictwem
Biskupa Diecezji Pelplińskiej Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Diecezjalnego Jana Bernarda Szlagi, podczas której nastąpi poświęcenie chleba i wieńców
dożynkowych. Corocznym zwyczajem w programie wydarzenia zaplanowano Konkurs na Wieniec Dożynkowy. Ciekawym punktem programu obchodów dożynkowych będą stoiska prezentujące dorobek kulturalny, dziedzictwo kulinarne, rękodzieło ludowe i osiągnięcia rolnictwa poszczególnych powiatów z terenu województwa pomorskiego.

Obchodom Dożynkowych towarzyszy także XIII Kaszubska Jesień Rolnicza, dwudniowe wydarzenie, które jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz uzyskania wiedzy od producentów rolnych, przedstawicieli nauki i doradztwa rolniczego dotyczącej najnowszych technologii rolniczych. To także niepowtarzalna sposobność do zapoznania się z szeroką ofertą środków produkcji rolnej m.in. maszyn rolniczych.

W tym roku Samorządowo - Diecezjalne Dożynki Województwa nabierają szczególnego znaczenia, albowiem odbywać się będą w ramach ogłoszonego przez Sejmik Województwa Pomorskiego Roku Harcerstwa na Pomorzu, organizacji czynnie zaangażowanej w kształtowanie osobowości oraz postaw patriotycznych młodych Polaków w imię służby Bogu i Ojczyźnie.

 

 

Regulamin konkursu na Wieniec Dożynkowy

 

 

 

Poprawiony: środa, 25 sierpnia 2010 12:59
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack