Uwaga Mieszkańcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Badania mieszkańców gminy

W związku z tym, że nasza gmina jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą „Obszar Funkcjonalny Wschodnie Powiśle” i bierze udział w opracowaniu strategii rozwoju dla tego obszaru, prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej opinii o gminie w której Państwo żyjecie: usługach publicznych i Państwa potrzebach, o atutach i słabościach naszej gminy, o rodzajach przedsięwzięć które chcecie, aby były zrealizowane w gminie.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Na podstawie Państwa opinii zostaną określone planowane działania i dzięki temu będą miały szansę na realizację.

 

Wójt Gminy Stary Dzierzgoń

/ - / Marek Dariusz Turlej

Ankieta jest anonimowa.

Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu dla partnerstwa.

Ankieta będzie aktywna w dniach: 04.01.2021 – 24.01.2021.

Link do ankiety:

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vtz0j4jdv7pzj7mcs27zmqvj

 


URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
DOTACJA 40.000 ZŁ NA ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 16 czerwca 2010 18:02

Zapraszamy mieszkańców powiatu sztumskiego chcących założyć działalność gospodarczą do udziału w projekcie „Czas na biznes w powiecie sztumskim”, realizowanym przez Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne S.A. Celem projektu jest wsparcie powstania nowych przedsiębiorstw poprzez udzielenie uczestnikom projektu wsparcia szkoleniowo-doradczego oraz finansowego.
Do projektu mogą przystąpić osoby posiadające miejsce zamieszkania na terenie powiatu sztumskiego, które nie posiadały zarejestrowanej działalności gospodarczej 12 miesięcy przed przystąpieniem do projektu.
W procesie rekrutacji preferujemy kobiety, osoby do 25 roku życia lub powyżej 45 roku życia, osoby długotrwale bezrobotne, zamieszkujące w gminach wiejskich, miejsko-wiejskich i miastach do 25 tys. mieszkańców.
Rekrutacja do projektu już trwa!!!


Szczegółowych informacji udziela:
Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne S.A.
Plac Wolności 7, 82-440 Dzierzgoń,
tel. 55 276 25 70
www.sztum.czasnabiznes.com.pl

 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack