Uwaga Mieszkańcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Badania mieszkańców gminy

W związku z tym, że nasza gmina jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą „Obszar Funkcjonalny Wschodnie Powiśle” i bierze udział w opracowaniu strategii rozwoju dla tego obszaru, prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej opinii o gminie w której Państwo żyjecie: usługach publicznych i Państwa potrzebach, o atutach i słabościach naszej gminy, o rodzajach przedsięwzięć które chcecie, aby były zrealizowane w gminie.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Na podstawie Państwa opinii zostaną określone planowane działania i dzięki temu będą miały szansę na realizację.

 

Wójt Gminy Stary Dzierzgoń

/ - / Marek Dariusz Turlej

Ankieta jest anonimowa.

Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu dla partnerstwa.

Ankieta będzie aktywna w dniach: 04.01.2021 – 24.01.2021.

Link do ankiety:

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vtz0j4jdv7pzj7mcs27zmqvj

 


URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
Zaproszenie do składania ofert na usługi integracji społecznej. Usługi dla dzieci i młodzieży PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 14 czerwca 2010 20:41

Zaproszenie do składania ofert na usługi integracji społecznej.

Wójt Gminy Stary Dzierzgoń dnia14.06.2010r. ogłasza otwarty konkurs nr 2/2010 na realizację usług integracji społecznej w ramach Poakcesyjnego Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich. Usługi dla dzieci i młodzieży - Organizacja wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży.

ZAŁĄCZNIKI (pliki PDF)

1.  Formularz Oferty
2.  Wzór Umowy
3.  Wzór Porozumienia
4.  Wzór Sprawozdania
Ogłoszenie o konkursie

Poprawiony: poniedziałek, 14 czerwca 2010 21:05
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack