Uwaga ! ! !
KASA URZĘDU GMINY CZYNNA W GODZINACH 7:15 - 14:30

URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

Wrota Pomorza

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama
Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Detektor burzy

Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama

Sesja na Żywo

Reklama
Informacja o szkoleniu dla mikroprzedsiebiorców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 06 stycznia 2010 08:31

Firma Easy Access Technology sp. z o.o. dziękuje za objęcie Honorowym Patronatem projektu szkoleniowego „Nowoczesne eBiuro szansą rozwoju dla mikroprzedsiębiorstw z obszarów słabych strukturalnie" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu operacyjnego Kapitał Ludzki dla pracodawców i ich pracowników z mikroprzedsiębiorstw zarejestrowanych w Waszej Gminie.

Celem projektu jest wsparcie mikroprzedsiębiorstw z obszarów słabych strukturalnie woj. pomorskiego przez doskonalenie umiejętności organizowania pracy i zarządzania oraz zwiększenie u uczestników wiedzy i umiejętności w zakresie stosowania ICT (elektronicznym systemie archiwizacji i organizacji pracy, zarządzania korespondencją, zadaniami, czasem, relacjami z klientami, produkcją, zaopatrzeniem, personelem i informacją - eDokumentem) oraz narzędzi do telepracy w działalności gospodarczej, co zwiększy atrakcyjność tych podmiotów na rynku.

Szkolenie podniesie świadomość wpływu zintegrowanych systemów ICT na funkcjonowanie podmiotów, konkurencyjność, efektywność, zmniejszenie kosztów i zwiększenie przychodów, a także innych korzyści płynących z zastosowania ICT oraz umożliwi wyrobienie umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych.

Udział w projekcie zdeklarowały wszystkie Gminy w województwie pomorskim. Cieszymy się, że dzięki Waszej inicjatywie mikroprzedsiębiorcy mogą się z nami rozwijać. Do podziękowań dołączamy materiały informacyjne dotyczące projektu.

Poprawiony: środa, 06 stycznia 2010 08:45
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack