GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW

Wójt Gminy Stary Dzierzgoń przyjmuje interesantów w sprawie skarg i wniosków w każdą środę
w godzinach od 8:00 do 15:00 oraz w środę po godzinach pracy po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym pod numerem 55 276 14 81 lub poinformowaniu sekretariatu urzędu gminy.

URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
Informacja o szkoleniu dla mikroprzedsiebiorców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 06 stycznia 2010 08:31

Firma Easy Access Technology sp. z o.o. dziękuje za objęcie Honorowym Patronatem projektu szkoleniowego „Nowoczesne eBiuro szansą rozwoju dla mikroprzedsiębiorstw z obszarów słabych strukturalnie" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu operacyjnego Kapitał Ludzki dla pracodawców i ich pracowników z mikroprzedsiębiorstw zarejestrowanych w Waszej Gminie.

Celem projektu jest wsparcie mikroprzedsiębiorstw z obszarów słabych strukturalnie woj. pomorskiego przez doskonalenie umiejętności organizowania pracy i zarządzania oraz zwiększenie u uczestników wiedzy i umiejętności w zakresie stosowania ICT (elektronicznym systemie archiwizacji i organizacji pracy, zarządzania korespondencją, zadaniami, czasem, relacjami z klientami, produkcją, zaopatrzeniem, personelem i informacją - eDokumentem) oraz narzędzi do telepracy w działalności gospodarczej, co zwiększy atrakcyjność tych podmiotów na rynku.

Szkolenie podniesie świadomość wpływu zintegrowanych systemów ICT na funkcjonowanie podmiotów, konkurencyjność, efektywność, zmniejszenie kosztów i zwiększenie przychodów, a także innych korzyści płynących z zastosowania ICT oraz umożliwi wyrobienie umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych.

Udział w projekcie zdeklarowały wszystkie Gminy w województwie pomorskim. Cieszymy się, że dzięki Waszej inicjatywie mikroprzedsiębiorcy mogą się z nami rozwijać. Do podziękowań dołączamy materiały informacyjne dotyczące projektu.

Poprawiony: środa, 06 stycznia 2010 08:45
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack