Uwaga Mieszkańcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Badania mieszkańców gminy

W związku z tym, że nasza gmina jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą „Obszar Funkcjonalny Wschodnie Powiśle” i bierze udział w opracowaniu strategii rozwoju dla tego obszaru, prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej opinii o gminie w której Państwo żyjecie: usługach publicznych i Państwa potrzebach, o atutach i słabościach naszej gminy, o rodzajach przedsięwzięć które chcecie, aby były zrealizowane w gminie.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Na podstawie Państwa opinii zostaną określone planowane działania i dzięki temu będą miały szansę na realizację.

 

Wójt Gminy Stary Dzierzgoń

/ - / Marek Dariusz Turlej

Ankieta jest anonimowa.

Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu dla partnerstwa.

Ankieta będzie aktywna w dniach: 04.01.2021 – 24.01.2021.

Link do ankiety:

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vtz0j4jdv7pzj7mcs27zmqvj

 


URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
Jubileusz 20 lecia duszpasterstwa w gminie ks. kan. Antoniego Myjaka PDF Drukuj Email
czwartek, 20 sierpnia 2009 12:06

Ks. kan. Antoni Myjak – starodzierzgoński kapłan obchodził Jubileusz pracy duszpasterskiej w gminie Stary Dzierzgoń. Jak łatwo policzyć ksiądz Antoni w 1989 r. został naszym proboszczem. Z tej okazji wierni przed mszą św., w niedzielę 16 sierpnia 2009 r., przygotowali księdzu niespodziankę.

Przyjechały z kwiatami i życzeniami delegacje sołectw z gminy Stary Dzierzgoń, miejscowi myśliwi, pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i wójt gminy mgr Ludwik Butkiewicz.

Wójt Ludwik Butkiewicz przekazuje życzenia od wszystkich pracowników Urzędu i mieszkańców gminy Stary Dzierzgoń

Delegacja z Gminnego Ośrodka Kultury

Całą uroczystość zorganizował przy pomocy wiernych, miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich, Teresy i Anety Błaszczyk, sołtys sołectwa Stary Dzierzgoń Kazimierz Piecek.

Ksiądz Antoni był bardzo wzruszony, cały kościół odśpiewał specjalną pieść ułożoną z tej okazji. Kapłan podziękował za pamięć i refleksyjnie wspominał okres, w którym przyszło mu pracować w Starym Dzierzgoniu. Podzielił się też informacją o pozyskaniu funduszy na remont dachu kościoła i czekającej w związku z tym ciężkiej pracy jego i wszystkich wiernych gminy Stary Dzierzgoń.

Fot. Andrzej Nowakowski

Poprawiony: piątek, 18 września 2009 11:59
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack