INFORMACJA

Przewodniczący Rady Gminy Stary Dzierzgoń interesantów przyjmuje w Urzędzie Gminy w Starym Dzierzgoniu pok. Nr 1 WE WTORKI OD GODZ. 14 00 DO GODZ. 15 30. Po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na spotkanie. Istnieje możliwość umówienia się na inny dogodny termin.

URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
Obwieszczenie Wójta Gminy Stary Dzierzgoń PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Letkiman   
poniedziałek, 15 czerwca 2009 00:00

Informuję o wydaniu postanowienia o stwierdzeniu braku potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia pn.: „Utworzenie bazy turystycznej w gminie Stary Dzierzgoń” w ramach projektu „Podniesienie atrakcyjności turystycznej Szlaki Zamków Gotyckich na Powiślu- Budowa trasy rowerowej łącząca zamek w Malborku z atrakcjami turystycznymi powiatów malborskiego, sztumskiego, kwidzyńskiego” w ramach postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o  środowiskowych uwarunkowaniach dla w/w przedsięwzięcia.

Przedmiotem inwestycji jest utworzenie bazy turystycznej w gminie Stary Dzierzgoń. Przedsięwzięcie zostanie zlokalizowane na działce nr 116/4, obręb Przezmark.

Z treścią postanowienia, opiniami oraz dokumentami sprawy można zapoznać się w Urzędzie Gminy Stary Dzierzgoń, Stary Dzierzgoń 71, 82-450 Stary Dzierzgoń, w pokoju nr 20 w godzinach od 7:15 do 15:15. Treść postanowienia została umieszczona na stronie ug.starydzierzgon.samorzady.pl  Powyższe obwieszczenie umieszczono na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Starym Dzierzgoniu.

Nr sprawy So. 7624-3/3620/09 z dnia 15.06.2009r.


                                                                             Wójt Gminy Stary Dzierzgoń 
                                                                                 /-/ Ludwik Butkiewicz       

 

Postanowienie znajduje się na stronach Biuletynu Informacji Publicznej (*.PDF)        

Poprawiony: poniedziałek, 03 sierpnia 2009 11:50
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack